↓ więcej informacji (pokaż/ukryj) ↓

Serdecznie witamy na prezentacji internetowej Biura Turystycznego „TERRA TOUR” w Krakowie. Działamy na rynku turystycznym od 1989 roku, a więc już ponad 20 lat. Tak długi okres pracy zaowocował dużą znajomością polskiego i zagranicznego rynku turystycznego. Odzwierciedleniem tej znajomości jest nasza stała współpraca z wieloma kontrahentami zagranicznymi od Morza Czarnego po Morze Północne, a przede wszystkim największą nagrodą dla nas jest zadowolenie turystów, którzy rok rocznie wracają do naszego biura, aby skorzystać z naszych ofert turystycznych.

Dla turystów spoza Krakowa proponujemy miłe i ciekawe spędzenie czasu w naszym pięknym mieście. W naszej ofercie mamy noclegi w hotelach, pensjonatach na terenie Krakowa. Proponujemy Państwu zwiedzanie miasta i okolic z licencjonowanymi przewodnikami. Nasze elastyczne programy możemy dostosować do Państwa wymagań.

Nasza stała oferta, to wyjazdy sanatoryjno - lecznicze do Truskawca na Ukrainie. Orgaznizujemy je dla osób indywidualnychoraz dla grup zorganizowanych.
Zrzeszeni jesteśmy w Krakowskiej Izbie Turystycznej, Nasze imprezy ubezpiecza Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, oraz do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym biurze, w Krakowie przy ulicy Cieszyńskiej 12/ 1-2 od godz: 10:00 do 18:00.
Życzymy spokojnego i miłego wypoczynku.

Z poważaniem,
Pracownicy biura “Terra Tour” Kraków.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Hotelu Galant był dla naszych Gości- czasem odpoczynku i źródłem miłych wspomnień.

Przygotowaliśmy dla Państwa:
● 62 miejsca noclegowe
● Pokoje 2,3,4 osobowe (telewizor + łazienka)
● Pokoje do wynajęcia o podwyższonym standardzie
● Ogrodzony parking
● Restaurację
● Aneks kuchenny
● Salę telewizyjną
● Miejsce na grilla

Całe wyposażenie pokoi oraz budynek są nowe i zapewniają komfortowy odpoczynek.
Hotel jest dostosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Spełnia wszystkie wymagania UE dla tego typu obiektów.

Biuro Turystyczne Terra Tour
Wycieczka objazdowa po Polsce
Biuro Turystyczne Terra Tour
Wycieczka objazdowa Polska-Niemcy
Biuro Turystyczne Terra Tour
Wycieczka objazdowa Polska-Węgry


Biuro Turystyczne Terra Tour
Pielgrzymka na Kresy Wschodnie
Biuro Turystyczne Terra Tour
Sanatorium Truskawiec
Biuro Turystyczne Terra Tour
Szczegółowy kontakt